5 Şubat 2019

Otomatik Vites Şanzıman Servisi

OTOMATİK VİTES ŞANZIMAN SERVİSİ

Kuruluşumuzdan bu yana teknolojik gelişmeleri yakından izlemiş, tanınmış markaların dünya standartlarındaki kalite hedeflerine uygun olarak uzman teknik kadrosu ile araçların ayrıcalıklı sahiplerinin memnuniyetini sağlamayı ve bu memnuniyetin devamlılığını korumayı kendine temel amaç edinmiştir.

Yedek parça stokuyla aracınızın otomatik şanzıman ihtiyaç duyduğu her türlü yedek parça ve aksesuarı uzman bir kadro tarafından gelişmiş otomatik şanzıman servisi stok kontrol sistemiyle takip etmektedir ve istenen zamanda tedarik etmektedir.

Aracınızın otomatik şanzıman konusunda komple servis hizmeti vermektedir. Otomatik Şanzıman Servisimizde her marka aracınızın için yeni otomatik şanzımanotomatik şanzıman tamiriotomatik şanzıman bakımı hizmetleri verilmektedir.

En son teknolojik cihaz ve sistemlerin kullanıldığı otomatik şanzıman servisimize müşteri araçları randevulu veya randevusuz kabul edilir.

 Hizmet Verdiğimiz Markalar;
Audi, Bmw, Alfa Romeo, Cadillac, Chery, Chevrolet, Chrysler, Citroën, Dacia, Daewoo, Daihatsu, Dodge, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Indica, Infiniti, Jaguar, Kia, Lada, Mazda, Mercedes, MiniCooper, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Porsche, Proton, Renault, Rover, Seat, Skoda, Subaru, Suzuki, Tofaş, Toyota, Wolksvagen. Bostancı Merkez Oto Otomatik Vites Şanzıman Servisi‘nde Otomatik Vites Şanzıman TamiriOtomatik Vites Şanzıman Bakımı itina ile yapılır.


 

Ayrıca Servisimizde;

  1. Şanzıman Revizyonlarında orjinal parça kullanılır.
  2. Komple garantili bakımı yapılmış, 2.El şanzımanlar mevcuttur.
  3. Her marka şanzıman, orjinal yedek parçası ve 2.El yedekleri bulunur.
  4. Elektronik, Mekanik arıza tespitleri yapılır.
  5. Revizyon işlemleri garantili olarak yapılır.
  6. KMye bağlı Yağ/Filtre değişimi yapılır.
Tiptronik Şanzıman Tamiri
Otomatikleştirilmiş-Robotize Şanzıman Tamiri
CVT Şanzıman (Continuously Variable Transmission)
CVT Şanzıman (Continuously Variable Transmission) Tamiri
DSP Şanzıman (Dynamic Shift Program) Tamiri